Dlaczego nasze wsparcie tyle kosztuje i dlaczego wycofujemy wprowadzone produkty?

ceny

Od kiedy rok temu zaczęliśmy wspierać kandydatów, wiedzieliśmy, że to nie będzie usługa masowa. Od masowości ratuje nas już sama koncepcja prowadzenia komunikacji przez Goryla i nasze poczucie humoru. Wiemy, że to nie jest dla każdego, ale też dzięki temu osoby, które zwracają się do nas o pomoc, mają kilka wspólnych cech. Są mądre, życzliwe i pozytywnie nastawione do świata. Nie mamy problemu z nieprzyjemnymi klientami (ba! mamy to nawet zastrzeżone w regulaminie ;)), takich Goryl skutecznie odstrasza.

Od masowości ratują nas też ceny. Mamy świadomość, że są wysokie. Widzieliśmy już kilka dyskusji w internecie poruszających ten aspekt. To, co jednak jest dla nas najważniejsze, to fakt, że żaden z naszych kursantów nie twierdzi, że cena za kurs jest za wysoka, a tym bardziej nieadekwatna do wiedzy i pomocy, którą otrzymał. Wręcz przeciwnie, często dostajemy wiadomości, że kurs jest wart o wiele więcej, a pokładane w nim oczekiwania zostały spełnione w 200%.

Dlaczego nasze usługi tyle kosztują? Odpowiedź nie kryje się tylko w podatkach, VATach, czy ZUSach, które w polskich realiach bardzo obciążają małe firmy. Bo musicie wiedzieć, że Gorilla Job, choć czasem postrzegana, jako duża organizacja, to mała firma, którą budują w 100% zaangażowani ludzie z pasją. Nasze ceny wynikają przede wszystkim z najważniejszej wartości, jaką u nas dostaniecie – JAKOŚCI. Dalej na podium stoi wsparcie i prawdziwe zaangażowanie w Wasze poszukiwania. Ta trójka wyklucza pełną automatyzację i niską cenę.

Oczywiście kurs to nagrany materiał, który w małej części jest uzupełniany, ale kurs to też ręczne przygotowywanie pakietu dla każdego uczestnika. Personalizowanie wzorów CV i uzupełnianie o zdjęcie. Odpowiadanie na wiele pytań każdego dnia na mailu i w ekspresowym tempie na zamkniętej grupie. Sprawdzanie CV kursantów i poprawianie ich w razie potrzeby.

Pewnie zauważyliście też, że kurs jest raz tańszy, a raz droższy. Spostrzegawczy mogliby też rzec, że coraz droższy 🙂 i to prawda. Pierwsza pula kursantów testowała nasze możliwości, ile pracy wymaga od nas obsługa kursu, ale też, ile osób jesteśmy w stanie obsłużyć tak, żeby żadne maile nie czekały u nas dłużej niż 24 h na odpowiedź. 

Dostajemy też coraz więcej pytań, czemu nasze produkty nie są dostępne, czemu zostają ograniczone. Dotyczy to pierwszej części kursu, której sprzedaż zawiesiliśmy 2 tygodnie temu. Dziś możemy Wam ogłosić już otwarcie, że wycofujemy się ze sprzedaży osobnych części kursu. Do końca tygodnia, osoby posiadające pierwszą część kursu, będą mogły zakupić drugą. Po tym terminie zostanie wycofana ze sprzedaży, tak, jak pierwsza część, a kurs będzie można zakupić tylko w całości. Rekrutacja to proces kompleksowy. Ciężko jest ją przejść mając wiedzę z połowy procesu. Nie chcemy też odpowiadając na pytania kursantów sprawdzać, jaką część kursu wykupili. Widzimy też, że całość daje po prostu lepsze efekty, w postaci szybszego znalezienia pracy. A to przecież jest nasz cel i Wasz również.

Choć na początku napisaliśmy, że nasze usługi nie są masowe, powinniśmy tam dać *. Zawsze wychodzimy naprzeciw problemom i potrzebom osób, których możliwości finansowe nie pozwalają na skorzystanie z pomocy Goryla. Właśnie dlatego powstał ten blog i właśnie dlatego, co wtorek proponujemy bezpłatne analizy CV, na kilka stron, dla naszej społeczności z Facebooka.

Jeszcze w kwietniu ruszy też pierwsze mikropłatne szkolenie dla osób, które chcą zerwać z bezrobociem, lub po prostu potrzebują zmienić pracę na lepszą. Dlaczego mikropłatne, a nie bezpłatne? Bo chcemy trafić do prawdziwych osób, bez fikcyjnych czy tymczasowych maili, które nie skopiują naszych materiałów, ponieważ potwierdziły regulamin tożsamością z konta bankowego, a nie wymyślonego nicka. Osób, które są naprawdę zaangażowane w poszukiwanie nowej pracy. Zapewniamy, że mikro naprawdę oznacza mikro 🙂

Dobrze znamy rynek doradczy i wiemy, że takiego produktu, z taką wiedzą i skutecznością, jak nasz kurs, na rynku nie ma. Zupełnie nowe podejście do CV i cała wiedza, jak myślą i selekcjonują rekruterzy, potrafi diametralnie odmienić poszukiwania pracy, skracając je o 3, 4 i więcej miesięcy. To sprawia, że inwestycja w kurs potrafi dać zwrot na poziomie kilkunastu, a często kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie mówiąc o spokojnym śnie i zaoszczędzonych nerwach 🙂

Jeśli więc zastanawiasz się, czy Gorilla Job to Twoje wsparcie w rekrutacji, to przejrzyj nasze opinie i pamiętaj, że choć lubimy żarty, to do 14-dniowej gwarancji podchodzimy bardzo poważnie. Jak już znajdzie się kandydat, który będzie chciał z niej skorzystać, to szybciej zobaczy swoje pieniądze na koncie, niż przeczyta ten tekst 😉

Twoje szukanie pracy nie daje efektów?

Mamy coś, co Ci pomoże!

Zobacz nasz kurs ONLINE
Jak szybko zdobyć nową pracę cz.1
i opinię kandydatów, którzy dzięki nam znaleźli pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry